Menu

Aktualności

W naszej przychodni trwa akcja sterylizacji kotów wolno żyjących, finansowana przez Urząd Miasta Katowice. Do akcji mogą przystąpić mieszkańcy Katowic, którzy chcą poddać zabiegowi sterylizacji kota złapanego na terenie Katowic. Po zabiegu koty należy wypuścić w miejscu ich bytowania. W celu umówienia się na termin zabiegu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 603 105 175.

Pozdrawiamy Zespół Animals Centrum

Więcej

PRZYGOTUJ SWOJEGO PUPILA DO SYLWESTRA

W związku ze zbliżającym się okresem świąteczno-noworocznym nie zapomnij uchronić swojego pupila przed skutkami strzałów i fajerwerków. Jeśli psu trudno jest znieść sylwestrowe „atrakcje”, nie czekaj do ostatniej chwili i zgłoś się do naszej przychodni. Dysponujemy pełnym asortymentem środków uspokajających, które pomogą Twojemu zwierzakowi w komforcie przetrwać sylwestrową noc. Nie podawaj ŻADNYCH LEKÓW USPOKAJAJĄCYCH bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem weterynarii, który dostosuje dawkę leku indywidualnie dla każdego psa czy kota uwzględniając aktualny stan jego zdrowia. Zachęcamy do konsultacji i zakupu odpowiednich preparatów

Więcej

W trakcie epidemii przychodnia otwarta w godzinach: Poniedziałek- piątek 10:00-18:00 Sobota 10:00-14:00 Godziny obowiązują do odwołania. Na wizyty umawiamy się telefonicznie.

Zapraszamy

Więcej